Jak dobře znáte dámské boty Pleaser


Znáte dámské boty Pleaser, už jste někdy někde zaslechli tento název? Možná, že vám samotné označení této obuvi nic neříká, ale už jste je měli možnost na ženách spatřit, a je docela možné, že jste z nich nespustili oči, protože vás v nich ženské chodidlo přitahovalo jako magnet. Co je na botách Pleaser tak fascinujícího?

dámská obuv

Konstrukce – tvůrci dámské obuvi dovedou vysloveně kouzlit. Projektují takové modely bot, až člověk žasne, jak jsou elegantní. Nemusíte být vysloveně fetišistou ujetým na boty, abyste dokázali ocenit práci módních návrhářů, kteří se snaží o to, aby v nich ženské chodidlo vypadalo co nejvíce svůdné a sexy. Elegantní je zejména stélka, která se od prstů a nártu plynule zužuje a přechází v patní část tak, že přibližně kopíruje tvar bosé plosky. U modelu Pleaser jsou častokrát vrchní useň a řemínek kolem kotníku záměrně zhotoveny z transparentního plastu, aby krása vrchní části chodidla byla co nejvíce patrná. Vyniknou tak díky tomu na chodidle všechny jeho drobné detaily.

sexy boty

Vysoký podpatek – kdyby boty neměly vysoký podpatek, nebylo by to ono, protože nejvíce sexy jsou chodidla vždy v poloze se zvýšenou patou. Jen tehdy lze spatřit v celé své kráse hlubokou podélnou i příčnou klenbu. Na chodidlech jsou nejvíce sexy právě křivky, a když je noha položená na pevné podložce v rovině, křivky tu zcela zanikají. U bot na podpatku naopak vynikne úplně vše, a to jak vnitřní klenba, tak i zaoblení paty, zvýraznění tvarů kotníku a přechod mezi nártem, prstní kostí a patní částí.

Barva – transparentní barva horní usně a řemínku dává vyniknout i růžové barvě bosých plosek, která evokuje ještě silnější sexuální vzrušení. Celé to můžete podtrhnout ještě dalšími barvami tohoto modelu bot, kde jejich tvůrci nabízejí například žlutou (zlatou), tyrkysovou, červenou, béžovou nebo fialovou.