Vaše péče se vám vrátí


Celé léto jste si užívali na zahradě za svým rodinným domem koupání a nejrůznější dovádění a hry v bazénu. Spoustu legrace si užily nejen vaše děti, ale s nimi i vy, jejich kamarádi a sousedé. Věnovali jste náležitou péči kontrolám kvality vody v nádrži, pravidelně manuálně odstraňovali nečistoty a udržovali filtraci a ostatní příslušenství. Odměnou vám bylo koupání se v čisté a bezpečné vodě, kde nehrozí výskyt vodních řas a ostatních mikroorganizmů, které nejen že zakalí vodu, ale především mohou být nebezpečné pro jemnou dětskou pokožku. Na letní období jste si tak pořídili celou řadu nezbytných doplňků a příslušenství, které vám ve vašem tažení za čistotu vody v nádrži velmi pomáhaly.
Konec koupání, příprava na zimu začíná
Horkých dní ubývá a podzim už je za okny. V bazénu už se můžete koupat jen po velmi omezenou dobu, přes polední sluníčko. Nebude to trvat dlouho a brzy se budete s letošní koupací sezónou muset rozloučit nadobro. Za chvíli přijde na řadu zazimování bazénu. Včas si objednejte vše potřebné. Neobejdete se bez krycí plachty, speciálního prostředku pro ochranu vody v zimním období a bez dilatačních plováků, sloužících jako deformační zóny, při zamrzání vodní hladiny. Velmi užitečné jsou i nejrůznější krytky a zátky pro bazénové příslušenství. Pokud si nevíte rady se správným postupem, nebo provádíte zazimování bazénu poprvé, není třeba se obávat. U nás naleznete nejen všechno potřebné zboží, ale především i podrobný návod, jak krok po kroku připravit vaše malé zahradní koupaliště na období, kdy nebude využito.

Až budete objednávat příslušenství pro váš bazén, nemyslete jen na nutné vybavení pro letní sezónu. Zakupte si včas i vše potřebné pro uchování kvality vody v zimních měsících. Naše příznivé ceny si rozhodně oblíbíte a jistě se i vy stanete naším věrným zákazníkem.teplomer1