Jaké zdravotní výhody má pro muže masáž prostaty

Masáž prostaty je nejen příjemná, ale pro muže má také řadu zdravotních benefitů. Proč si ji dopřát a kdo ji vlastně může bezpečně provádět?

Jaké zdravotní výhody má pro muže masáž prostaty

Jelikož se prostata nachází v konečníku, muži se jejího vyšetření u lékaře často bojí a vyhýbají se tomu dokud mohou. Pokud jde ale o masáž prostaty, nemělo by nikdy jít o nic nepříjemného a bolestivého, právě naopak. Jde o příjemnou masáž, která mužům přináší řadu zdravotních benefitů a nejen to. Jde o masáž, která může přinášet i potěšení a blaho.

pexels-photo-3985168

Musí se to umět

Masáž prostaty https://mataharisalon.cz/cs/masaz-prostaty by vždy měl provádět odborník nebo člověk proškolený. Tato masáž totiž nesmí nikdy bolet a naopak musí být velmi příjemná a uspokojivá, jen tak můžete mít jistotu, že je prováděno vše správně, a že masáž bude mít ten správný účinek. Pokud o ní tedy uvažujete, raději se obraťte na proškolené zdravotníky nebo maséry. Co se týče samotné masáže, mnozí muži si ji pochvalují právě proto, že je neskutečně příjemná a dochází během ní k uspokojení i vyvrcholení. Tato masáž má ale i své zdravotní výhody.

Pro koho je vhodná?

Taková masáž prostaty se doporučuje mužům, kteří problémy s prostatou již pociťují a chtějí příznaky zmírnit nebo pro muže, kteří se případným problémům chtějí vyhnout v budoucnu. Pánové, které trápí problémy s ejakulací, jako je například bolestivá a problematická ejakulace, dokáže masáž také ulevit. S její pomocí lze pak také řešit vážnější problém, kterým bezpochyby je erektilní dysfunkce, která se běžně léčí za pomocí léků, někdy i pump a popřípadě implantátů. Masáž může pomoci problémy rychleji odstranit a zase vás vrátí do života.

pexels-photo-103123

Mimo jiné má masáž také velmi dobrý vliv na močové cesty a vylučovací ústrojí. Bonusem je pak velmi příjemný pocit a celkové uvolnění. Existuje mnoho návodů, jak masáž provádět v domácím prostředí. Řadě mužů totiž vyhovuje, když se masáže ujme jejich partnerka. Může to však být i nebezpečné a mnohdy dojde ke zcela zbytečnému poranění. Než se tak do domácí masáže pustíte, raději se skutečně přesvědčte, že k tomu máte vše potřebné a víte přesně, jak na to.

Masáž od profesionála je ale sázkou na jistotu. Vyplatí se na masáž zajít, výsledky jsou zaručené.