Když je horko tak se hodí.

Co věnovat svým obchodním partnerům a zákazníkům, aby tento dárek užívali s nadšením, byl pro ně něčím důležitý a praktický? V období s nastupujícími letními dny a blížícími se dovolenými neuděláte krok vedle, když pro ně připravíte chladící tašku nebo batoh. Jsme si jisti, že tuto vaši pozornost ocení, a nejednou si na vaši společnost vzpomenou na výletech nebo při dovolené. Chladící tašky mají jednu nedocenitelnou funkci. Dokáží, díky svým izolačním vlastnostem, uchovat jejich obsah dlouho v chladu i při poměrně parném letním dni. Jinými slovy, nápoj zůstane poživatelný, čokoládové bonbony se neroztečou a majonéza v bagetě nevyvolá urychlenou návštěvu nejbližších toalet.

chladící taška

Jde tedy o ryze praktickou záležitost, kterou v létě ocení kde kdo. Kromě těchto ryze praktických vlastností disponuje chladící taška i jedním, nezanedbatelně významným benefitem. Tím velkým plusem je její plocha, která se může využít k potisku. Na velké ploše tašky se může umístit nejen logo vaší společnosti, adresa webové prezentace. Na této ploše bude již zdaleka viditelný i reklamní slogan. Vše, co se týká vaší firmy, může být v obrovské velikosti v porovnání s ostatními reklamními předměty. Ten, kdo bude tašku nosit, se tím pádem stane, chtě nechtě, i propagátorem vaší firmy. A věřte, že když před svými známými v horkém dni vytáhne z tašky chladivý nápoj, vzbudí zájem zároveň i o vaši firmu.

slunce

Tyto chladící tašky a batohy nabízíme v mnoha variantách. Jak tvarových, tak barevných, a hlavně v různých velikostech. Nabízíme tašky do objemu až 15 litrů. Tašky jsou veskrze plátěné. Některé jsou jednoduché, ale většinou mají všit různé kapsy či přihrádky. Materiál tašek je v mnoha různých barvách, můžete si tedy vybrat takovou barevnou kombinaci, která se blíží vašim firemním barvám. Uši tašek jsou většinou z pevné popruhoviny, která je v místě držadla obalena pro pohodlné držení.