Nezařazené 0 comments

Muži, nechte se hýčkat!

Je až k podivu, jak všechny články na erotické téma jsou povětšinou věnovány ženám. Všude se dočtete, co mají ženy v posteli rády, jak je nejlépe uspokojíte a jak byste je měli hýčkat, protože ženy si to bezpochyby zaslouží. Ale nezapomínáme v této „sebestřednosti“ také na naše muže? Vždyť i oni si zaslouží hýčkat, ale hlavně obdivovat a chválit. Proto tento článek věnujeme mužům a jejich potřebám.

chlap

Ženy často nevidí, nebo spíše nechtějí vidět, po čem vy, muži, tajně toužíte a rádi byste si dopřáli. Proto je třeba se svými ženami mluvit na rovinu a otevřeně o všem, co Vaše fantazie nabízí a vy po tom jen neukojeně toužíte. Potom už následují pouze tři možnosti:

1) žena zčervená a nikdy, ale opravdu, nikdy Vám vaše erotické fantazie nesplní
– tenhle typ partnerek je bohužel rozšířenější, ženy se bojí nadměrné intimity, otevřít Vám svou mysl, i když se nestydí Vám sdělit své přání a tužby, Vy se snažíte jí je splnit v domnění, že Vám to dozajisté oplatí, ale ono se nic nestane. V tomhle případě je třeba se buď se situací smířit nebo vyhledávat partnerku z bodu 2 či 3.

prsa

2) žena zčervená, ale je ochotna pro Vás splnit Vaše tajné sny
– gratulujeme, jste již na půl cesty k úžasnému uspokojení, které jste si vždycky přáli, nicméně, tenhle typ ženy má pořád někde vzadu v hlavě vrozenou stydlivost a určité hranice, tudíž Vy si sice užijete, ale pořád Vám bude chybět to pravé partnerčino uvolnění a radost z aktu, partnerka to bude dělat z nějaké „povinnosti“ či lásky k Vám.

3) žena bude nadšená a okamžitě Vám přání splní
– tady jste vyhráli Jackpot! Tahle žena pro Vás udělá všechno, protože má stejně „zvrhlou“ mysl a vy si užijete úžasnou noc, ráno, odpoledne…  Můžete si být jisti, že o cokoli tuto ženu požádáte, to pro Vás udělá a Vám už v oblasti nočních hrátek nebude nikdy nic chybět.

erotika
 
Pokud ale máte po svém boku ženu z bodu 1) či 2) , nevzdávejte to. I když ženu považujete za životní partnerku, můžete si dopřát splnění Vašich tuh, se kterým Vám pomohou dámy v centru Prahy. Užijte si proste nejlepší masáž penisu. Spokojenost bez výčitek – kdo by si to nepřál?