Nekupujte odpadky

Ano, používáme velké množství plastů! A s tím je spojený i odpad, který vyprodukujeme, jenž není biologicky rozložitelný a škodí životnímu prostředí, lidem i živočichům. Část plastů se recykluje, ale ani to není zcela ekologické.Recyklace zahrnuje dopravu a další zpracování, a tak není pro životní prostředí příznivá. Jediným řešením je omezení produkce a používání plastů!

pitná voda


Stále více lidí si tento stav uvědomuje, a proto se rozhodli snížit množství plastových odpadů. A není na tom nic těžkého. Jen je třeba opustit vlastní lenost a lhostejnost a při nákupu přemýšlet, co nakupujeme a kolik odpadků si nosíme domů. Nejlepší je omezit, či se úplně vyhnout nákupu výrobků, které jsou v plastových obalech.

Začněte například tím, že přestanete kupovat balenou vodu a nápoje. Namísto toho si pořiďte skleněnou ekologickou lahev na vodu ReTap . Tuto moderní láhev, která je ohleduplná k životnímu prostředí, si již oblíbili tisíce uživatelů, kterým není lhostejné jejich zdraví a svět kolem nás a vy se můžete přidat mezi ně.

minerální voda

Ekologické láhve ReTap jsou vyrobené v Čechách, z lehkého, velmi odolného zdravotně nezávadného borosilikátového skla. O jejich kvalitě svědčí to, že je na ně poskytována doživotní záruka. Vybrat si můžete z několika velikostí a také z mnoha variant barevných víček, které dokonale těsní, a tak se nemusíte obávat žádných nepříjemnosti. Svoji „retapku“ si můžete vzít všude tam, kam budete chtít a vždy ji využít k vaší plné spokojenosti.

Kromě láhve ReTap investujte i do ReTap Eco karafy o objemu 1,2 litrů. Tato karafa je lehká, odolná, ekologická a samozřejmě neobsahuje BPA, ani jiné škodlivé látky. Její moderní, čistý a elegantní design se bude vyjímat v jakémkoli interiéru, ať už je to domácnost, nebo třeba kancelář.