Pevné legíny

Fitness legíny s vysokým pasem jsou opravdu dokonalé. Takové fitness legíny s vysokým pasem jsem si vždycky moc přála. Ale samozřejmě také je velmi složité je sehnat. Alespoň tedy pro mě. Já mám totiž hodně úzký pas a široké boky. Takže se mi stává jeden zásadní problém. A to ten, že ten pas legín nemohu dostat přes své boky. A když ho nahoru dostanu, tak mi zase tyto legíny plandají v pase. Takže fitness legíny s vysokým pasem jsou dokonalé, ale musím opravdu perfektně a pečlivě hledat. Doma mám naštěstí už čtvery a jsem s nimi velmi spokojená.

Moc ráda cvičím.

Mám totiž po porodu povislé břicho a nejde mi vůbec ničím shodit dolů. Měla jsem na půl roku taky předplaceného trenéra ve fitnesscentru. Taky jsem byla dvakrát za lékařem a jsem stál registrovaná u dietologa. Nicméně ale všichni tři mi řekli to stejné. Prý je to prostě vytahaná kůže a cvičením ani správným jídlem prý dolů nic nepůjde. Je to prý kůže, a to už nejde. Takže jsem si pořídila fitness legíny s vysokým pasem. Elastický vysoký pas mi právě zpevní břicho a nejde tak moc vidět. Právě díky tomuto břichu nemohu nosit klasické střihy kalhot a džín.

Baví mě i jóga.

Mě to ale nevadí, protože jsem si velmi oblíbila fitness legíny s vysokým pasem. Materiál je velmi příjemný a pružný, takže mě ani nikde neškrtí. Tyto fitness legíny s vysokým pasem mě vůbec nebrání v pohybu a můžu se u toho krásně hýbat, aniž by mě někde tlačili. Teď dnes legíny s vysokým pasem jsou taky skvělé v tom, že mají dvojité švy, takže jenom tak neprasknou. A vám tyto legíny taky mohu doporučit. Dají se nosit na cvičení, tak samozřejmě i do města anebo jen tak na procházky. Myslím si, že si je taky jistě každý oblíbí, protože při nošení těchto legín se cítíte opravdu volně. A vy byste si pořídili fitness legíny s vysokým pasem? Myslím, že jsou velmi lichotivé k ženské postavě.