Pomáháme se založením vaší firmy!

Dlouhý čas jste se rozmýšleli, čím se budete živit a řekli jste si, že si založíte vlastní firmu? Že už nechcete chodit do zaměstnání, poslouchat nesmyslné příkazy a zákazy, mzdové ocenění také nic moc? A to možná byla poslední kapka, jíž vaše trpělivost přetekla… Je dobře, že jste nesložili zbraně zcela, a chcete se věnovat podnikání. Rozumíme vám, musíte se nějak živit, i svoji rodinu, děti studují, je třeba zaplatit jejich zájmové kroužky, ošacení, stravu. A také jste zvyklí jezdit na dovolenou, a to přece něco stojí! Jenže z prvotního nadšení založit si firmu se postupně elán vytrácí, když zjišťujete, co je všechno nutné zařídit, oběhat, nevíte ani kam se obrátit, natož jaké formuláře vyplnit!

hledá formuláře

Ale od toho jsme tu my, abychom vám podali pomocnou ruku, a dokonce vás to nebude stát ani korunu? Nevěříte? Uvěříte, až s námi začnete spolupracovat. Máme za sebou už spoustu úspěšných založení firem, jejichž majitelé jsou našimi vděčnými klienty.

Jaká je tedy cena založení s.r.o.?

Skutečně nulová. Vy jen zaplatíte notářské poplatky, které jsou nutné ze zákona, ale nemějte obavy z nadhodnocení ceny za notáře. Vy si totiž svého notáře vyberete sami!

podnikatel přemýšlí

A ještě něco od vás budeme požadovat. Společnost s ručením omezeným musí mít své pojmenování, a to očekáváme od vás. Jakmile se rozhodnete pro jméno firmy, my ho ověříme, aby nekonkurovalo již zavedeným firmám! Vyhotovíme pro vás listiny Souhlasu s umístěním sídla na našem pozemku podle toho, které území si vyberete – buď v hlavním městě Praze, anebo v moravském Brně.

Fundovaně vám zpracujeme všechny formuláře, které budete potřebovat pro notářský zápis. Dále se v balíčku služeb ocitne i vypracování Smlouvy o poskytování sídla s.r.o. a samozřejmostí je bezplatné poskytnutí poradenství, které budete bezesporu potřebovat pro rozjezd vaší nové společnosti. Nebude chybět ani zápis do obchodního rejstříku.