Posaďte se u nás!

Sezení na židli, gauči nebo posteli je ve většině případů pohodlné, nehodí se však úplně všude a tak hledáme spoustu alternativ, které by toto sezení nahradilo. Venku věšíme na stromy různé houpačky, lana nebo pneumatiky. V parcích nacházíme lavičky nebo si sedáme přímo do trávy. Možnosti, kam si můžeme sednout a odpočinout si, jsou neomezené. Občas ale hledáme něco, co vypadá dobře a splní to svůj účel na sto procent.

sedací pytel

Takovým kouskem „nábytku“ může být například sedací pytel. Je to pohodlné sezení, které se dá pořídit ve spoustě tvarů, barvách, materiálů i velikostech. Snad každé dítě touží po tom, mít takovýto pytel nebo polštář ve svém dětském pokoji. Díky flexibilitě a snadnosti přemisťování, je to výborná forma nábytku, na kterém se dá sedět. Navíc dokáže udělat v interiéru opravdovou parádu. Elegantnější pytle, které dobře drží tvar se hodí například do obývacího pokoje a nadchnou každou návštěvu. Ty, které drží tvar méně a slouží spíše na polosed až ležení, jsou většinou více ležérnějšího stylu a parádu udělají v každé herně, družině nebo dětském pokoji. Navíc je velmi snadná údržba. Většinou bývají totiž naplněné polystyrenovými kuličkami, které jsou v obalu, která se dá vytáhnout. Pak už stačí pouze oprav potah v pračce a pak jej zase navléct na pytel kuliček. Nemusíte ho vozit nikam do čistírny nebo údržby nábytku.

sedací pytle

Sedací vaky a pytle se dají pořídit ve všech možných materiálech – od kůže, přes koženku až po plyš. Tato rozmanitost vám zajistí, že si můžete vybrat pytel podle vašich představ a možností. Navíc co se údržby týče, tak koženkový nebo kožený pytel stačí jednou za čas otřít a nemusíte ho ani prát. Tyhle pytle vás opravdu časem neomrzí, protože se dají přemisťovat z místa na místo a zaberou ho opravdu málo. Pokud vás tedy omrzí v obývacím pokoji, stačí ho šoupnout do pokoje jednoho ze svých dětí. Radost budete mít nejen vy, ale i vaše dítko a jeho kamarádi. Pokud tedy přemýšlíte nad pořízením něčeho pohodlného na sezení, pak se podivte i na sedací pytle.