Nezařazené 0 comments

Procvičujte s dětmi angličtinu i doma!

Pokud byste si přáli mít doma jazykového génia, je nutné s vašim dítětem procvičovat jazyk i o nějakém tom volnu.
Jestliže má dítko problém například s angličtinou i ve škole a celkově s ní nějakým způsobem zápasí, bylo by dobré mu angličtinu občas připomenout i doma. Nejlepším způsobem je forma hry. Důležité je hlavně dítko do ničeho nenutit.
Skvělým způsobem, jak si angličtinu procvičit jsou různé básničky a říkadla. Jejich výhodou je, že nejsou nijak složité a hlavně jsou jednoduché na zapamatování.
Oblíbené pohádky v angličtině také nejsou špatným nápadem. Pokud si společně s dítětem pustíte pohádku, kterou moc dobře znáte a máte ji rádi a uslyšíte ji v jiném jazyce než v češtině, uvidíte, že tomu budete i přesto rozumět.
Skvělým způsobem jsou také doplňovačky nebo pexeso. U doplňovaček si můžete společně zkusit zahrát šibenici, ta je dobrá jak v českém tak i jiném jazyce. Jazykové pexeso také není vůbec špatným nápadem.

učení

Dokonce i kreslení je vhodným pomocníkem. Můžete kreslit jednoduché věci jako je ovoce, zelenina apod. a vaše dítko může tyhle potraviny říkat v angličtině. Není to nic náročného, pokud nebudete kreslit moc těžké věci.
A co takhle písničky? Těmi žádné dítko neopovrhne. Výhodou písniček je, že je můžete poslouchat v autě, doma, prostě všude. Jestli jej už nebude bavit poslouchat dětské písničky, zkuste přejít na modernější trendy. Zpěváků, kteří zpívají v anglickém jazyce je v dnešní době velká spousta.

slovička

Těch nápadů a tipů je neuvěřitelně mnoho. Určitě dokážete i sami vymyslet něco kreativního co by jej zabavilo. Třeba na konec ještě uvidíte, že to vaše dítě začne ještě bavit a nebude chtít dělat možná ani nic jiného. Možná se z něj nakonec i ten jazykový génius stane.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .