Zahrajte mi manžela, prosím!

 Zní to možná šíleně, ale takováto prosba možná bude slyšet čím dál častěji. Za jistý finanční obnos si totiž můžete objednat herce, který může zahrát prakticky kohokoliv, koho budete chtít – ať už pro vlastní potěchu, nebo abyste někde udělali dojem. Existují speciální agentury, které takovéto služby dokáží zprostředkovat. Ať už chcete zahrát přítele, protože Vás bývalý pozval na svatbu, nebo chcete dceři dopřát otce, který ji odvede do školy, aby spolužákům mohla říct, že nějakého tátu má.

Obchodní služby

 Tato služba se výrazně rozmohla v asijských zemích, kde můžete svým ratolestem objednat „drsného strýčka“, aby zastrašil tyrany dětí, nebo třeba milence, který by odloudil milenku vašeho partnera.

 Zajímá Vás, kolik taková služby může stát? Počítejte s řády tisíců, ale služby jsou různě drahé, různě kvalitní a co se týče milenců pro milenky, rozhodně nemáte zaručen výsledek. Každopádně za falešného přítele utratíte kolem pěti tisíců, jakmile jde o profesionální milence pro milenky, ceny se šplhají i do stovek tisíců, protože agentura se snaží, aby se milenka opravdu zamilovala a ztratila tak o nevěrníka zájem nadobro a to se může protáhnout.
Služba vlasti

 Něco takového ovšem mlže mít následky. V podstatě totiž svému okolí lžete a ještě za to utrácíte peníze. To se nedá udržet věčně. Pokud chcete jen doprovod na jednu akci a nikdo se Vám nehlásí, asi proti tomu nelze nic namítnout. Je však znám i případ matky, která takto najala herce, který hraje její dceři otce. A to už hodně dlouho. Uznejte, že tohle jednou musí tak říkajíc „prasknout“.

 Je samozřejmě na každém z nás, zda tuto službu využijeme. Každopádně je lákavá ta představa, že se budete před svým bývalým promenovat s někým naprosto okouzlujícím, už jen pro ten pocit.

 Tento trend se sice rozmáhá hlavně v Jižní Koreji a Japonsku, přesto je po této službě poptávka po celém světě. A vlastně se není čemu divit.