Čištění koberců a čalounu

V České republice jsou lidé, kteří milují koberce a má ho snad každý druhý doma. Díky příjemného nášlapu a také teplému pocitu na šlapce, jsou koberce velice oblíbené. Dokonale také doplňují interiér domu a dělají dům útulnější. V dnešní době však existuje spousta koberců, které mají lidé doma a nedaří se jim zbavit skvrn a špíny, která se v koberci drží. Pokud i vy máte doma koberec, který je zašlí, nebo má skvrny, které se Vám nedaří odstranit, tak si objednejte firmu, která se čištěním koberců živí.

čištění koberců (2)

Čištění koberců Praha https://www.wismont-cisteni.cz/, je osvědčená firma, která má ty nejlepší zkušenosti s čištěním koberců. Do jejich služeb patří všechny koberce a to jak ty perské, vlnité, tak klasické. Díky speciálnímu čisticímu prostředku Prochem, je jejich čistění nejen šetrné k materiálu, ale také ke zdraví. Navíc koberec zbaví všech bakterií a virů, které se v koberci schovávají. Samozřejmostí je, že se z koberce odstraní všechny chlupy od mazlíčků a také alergenů. Firma používá nejvýkonnější extraktory na trhu a nečistí pouze malé koberce v domácnostech, ale také velké plochy, jako jsou zasedací místnosti, kanceláře a další. Navíc jsou jejich zaměstnanci profesionálové a neustále podstupují školení o práci.

čištění koberců

Na webových stránkách této firmy se můžete podívat na celkový ceník služeb za všechny nabízené práce. Do jejich služeb však nepatří pouze čištění koberců, ale i další zajímavé služby. Můžete si od firmy objednat čištění matrací, strojní leštění podlah, čištění a renovace schodů, voskování podlah, mytí oken a rámů a také mytí žaluzií. Dále se zde můžete podívat na fotografie, které jsou zachyceny před čištěním a po čištění. Tento rozdíl Vás zaručeně překvapí a přesvědčí a profesionalitě firmy.

Pokud tedy máte koberec, který se Vám zdá na vyhození, tak mu dejte ještě šanci a objednejte si tuto firmu.