Nezařazené 0 comments

Dopřejte si nové možnosti

Často lidé touží po změně. Opustit dobře placenou práci, aby demonstrovali svou nelibost k určitému systému. Vyměnit partnera či partnerku, aby demonstrovali odpor k pokrytectví. Odejít meditovat do ašrámu nebo do kláštera, aby si mohli prožít duchovní rozměr svého nitra, který jim dosud byl zcela utajený. Někdy nejsou příležitosti ke změně, což člověk vnímá jako velmi frustrující. Například nepřichází vidina peněz ani kariéry. Každý člověk zažívá ve svém životě několik takových bilančních období. Někdy je zásadní změna v životě možná i důležitá, ale často se člověk může vyléčit i poměrně jednoduchými způsoby. Žena třeba když změní účes. Není třeba měnit hned partnera. Jinak zaručený způsob, jak si ulevit a vnímat svět zase jako místo krásné k životu je změnit prostředí. Je to snadné. Nový nábytek znamená nové možnosti.
kniha na stolku
 

Chtělo to změnu už dávno

Možná už to chtělo změnu dávno. Víte, co bude nejlepší? Když zavoláte do OZA a domluvíte si odvoz starého nábytku do sběrného dvora. Poplatky za službu rozhodně nejsou vysoké, takže to určitě stojí za zvážení. A pořiďte si vše nové. Začněte prostě z gruntu.
modrá sedačka
Určitě největší dominantou bytu představuje sedací souprava, a proto jejímu výběru věnujte zvýšenou pozornost zvláště s ohledem na Vaše osobní potřeby. Budete často přijímat hosty a bude se Vám tedy hodit rozkládací souprava, nebo si chcete pořídit exkluzivní sezení, ale takové, na kterém nelze spát? To vše musíte pečlivě zvážit. Také samozřejmě záleží na rozměrech Vašeho bytu. Jiné to je, když máte k dispozici byt o rozměru 150 metrů čtverečních a jiné o rozměru dvacet pět metrů čtverečních.
V současné době je naštěstí nabídka opravdu bohatá. Je z čeho vybírat. Lze si zařídit originální bydlení a přitom splňovat určité módní trendy. To je rozhodně příjemné.
Uvidíte, že se budete cítit už brzy mnohem lépe. Protože zdánlivě prozaická rozhodnutí mohou významnou měrou přispět k tomu, abychom se cítili mnohem lépe a šťastnější.