Mobily vhodné pro manažery

Samsung Galaxy S8

Výbava, design a výkon jsou na perfektní úrovni.  Vzhled je kombinací skla a kovu přímo luxusní. Má v sobě osmijádrový procesor a paměť  4GB RAM. Tento model se vyznačuje velkou uhlopříčkou (o 18 % větší display) se zaoblenými hranami. Pokud, jste čekali, že je tím pádem tlustý, tak jste na omylu. Ve skutečnosti je tenký a krásně padne do ruky. Další jeho výhodou je výdrž, kterou zajištuje 3 000 mAh akumulátor. Nabíjí se rychle a na výběr máte nabíjení přes konektor USB-C nebo bezdrátově. Super Amoled displej má úžasné barvy a skvělý kontrast. Fotoaparát má 12 Mpx a světelnost F 1.7. Nechybí ani vylepšené zpracování obrazu nebo optická stabilizace. Co se týče přední kamery má 8 Mpx a autofokus. Softwarové vybavení nemá chybu. O zabezpečení se stará skener oční duhovky, funkce poznání obličeje a čtečka otisku prstů. Tento mobil má odolnost proti prachu a vodě.

 mobilní telefon a klávesnice

Apple iPhnone X

Jeho design je dokonalý.  Pevné sklo kryje obě strany smartphonu a je doplněno chirurgickou ocelí. Má zaoblené hrany a displej vyplňuje celou přední stranu. Software je na vysoké úrovni včetně fotoaparátu a s výkonem, který je famózní.  Super Retina HD displej a OLED obrazovka zajišťují ohromující barvy s vysokým jasem a vyváženým kontrastem. Zrušeny byly veškerá nadbytečná tlačítka a přidáno revoluční ve standartu Qi udělané bezdrátové nabíjení. Má rozpoznávání pomocí Face ID, které využívá kamera TrueDepth. Odolný vůči prachu a vodě.

 multifunkční osoba

Huawei P10

Tento model je tvořen odolným kovovým rámečkem z hořčíkové slitiny doplněným o dvojici pevných skel, která jsou zaoblena k hranám.  Díky tomu dokonale sedne do ruky. Vyráběn v mnoha barevných provedeních. Displej je s Full HD rozlišením a velkým barevným gamutem pro perfektní kontrast a zářivé barvy. V zadní části je umístěn fotoaparát 12 Mpx. Kamera vpředu má 8 Mpx a procesor je osmi jádrový. Aplikace spouští Android Nougat s velkou operační pamětí. Operační systém je optimalizovaný a procesor je úsporný. Je zde také technologie NFC (bezkontaktní platby), senzor na otisky prstů a novinka zaměřená na detekci poklepu. Vysokokapacitní baterie vydrží po desítky hodin a nabíjení je možno provést během pár minut.