Nábytek na míru, do kterého schováte klidně i slona

Sníte o interiéru, který bude působit vzdušně, uspořádaně a útulně, a to i přesto, že vlastníte hromady věcí, které už pomalu nemáte kam dávat? Ač to zní neuvěřitelně, tak i něco takového je možné. Můžete mít hromady věcí a nemusíte mít kvanta skříní. To vše za předpokladu, že si pořídíte jen jednu jedinou, dostatečně prostornou skříň. A pokud se nyní bojíte, že je to ve vašem případě nereálné, neboť do vašeho bytu se z prostorových důvodů nevešla ani samostatná šatna, tak už se bát nemusíte. Vestavná skříň Praha se tam jistě vejde!
hnědé povlečení.jpg

Objemná skříň, která vyjde vstříc vašim přáním

Mezi vestavěnou skříní a šatnou je totiž jeden obrovský rozdíl. Zatímco kvůli šatně potřebujete mít mnoho místa, které vám šatna následně zabere (což je zkrátka daň za to, že budete mít všechno oblečení na jednom místě), tak u vestavěné skříně podobné pravidlo neplatí. Vestavěná skříň se vám pohodlně vejde i na místo, kde byste to možná nečekali. Stačí, když si vyberete nějaký málo využívaný, anebo ještě lépe těžko využitelný kout, jako je třeba šikmina pod střechou anebo nějaký roh místnosti, a ten je možné na vestavěnou skříň předělat. Výhodou takového kusu nábytku je totiž to, že je zhotovený na míru, a tak se přesně na centimetr nejde do prostoru, na jaký ukážete.
trika na ramínkách.jpg
Takový prostor pak bude dokonale do posledního místa využitý. A je jen na vás, co do takové skříně dáte, vaše možnosti jsou neomezené. Můžete tam umístit knihy, krabice s botami, zimní oblečení, oblečení po dětech, výbavu na hory, elektrické spotřebiče, deky, prostě cokoli, co potřebujete někam schovat, a zároveň to chcete mít po ruce. Takže jestliže máte doma třeba dlouhou a širokou chodbu, a tento prostor nemá žádné větší využití, tak je to ideální místo na vestavěnou skříň. Schováte do ní úplně všechno, co budete potřebovat, a ostatní místnosti už nebudete muset zahlcovat nábytkem. Interiér vašeho bytu tak bude vzdušný, uspořádaný a útulný přesně tak, jak si to přejete.