Nezařazené 0 comments

Nákupy v akcích

Snad v celé České republice neexistuje nikdo, kdo by nerad nenakupoval ve slevách. Pokud někdo takový je, pak je určitě velkou výjimkou. Dokonce až tři čtvrtiny Čechů před tím, než vyrazí na nákupy, kontroluje, jestli náhodou v obchodech nebudou nebo nejsou nějaké ty slevy. I malá sleva úplně postačí.
tržiště s ovocem.jpg
Věřte tomu nebo ne, ale lidé rozhodně na kvalitě nešetří. Hlavně tedy u masa nebo mléčných výrobků. Víte, ale u čeho se kvalita řeší nejméně? U alkoholu nebo sladkostí.
Dokonce samotné průzkumy ukazují, že pokud lidé nakupují v supermarketech v době, kdy jsou různé akce, hodně tím ušetří v rodinném rozpočtu. Každým měsícem těchto akcí využívá více než 85% lidí.
Nemusí se ale jednat pouze o slevy v kamenných obchodech, ale také na internetu. Je pochopitelné, že slevy jsou provedeny tak, aby každého lákaly k tomu si alespoň něco malého koupit.
Je opravdu zvláštní, že i když Češi milují nakupování ve slevách, někteří nejsou schopni kvůli nim změnit obvyklou nákupní trasu. Opravdu málo lidí se vydá kvůli velmi výhodné ceně do jiného obchodu nebo někam dál, kde obvykle nechodí.
znak procento.png
Již výše jsme zmiňovali, že Češi na kvalitě u některých výrobků nešetří. Věděli jste například, že u takového masa neudělá kompromis skoro 60% populace? U mléčných výrobků je to o deset procent méně, tudíž 50%.
Pokud byste chtěli mít přehled o slevách, existuje internetová stránka, která se nazývá Kupi.cz. Právě díky této stránce můžete mít online přehled o aktuálních slevách či akcích, které jsou momentálně v supermarketech, drogeriích a mnohých dalších obchodech.
Není nijak složité stránku vyhledat. Patří totiž již od února pod naši velmi známou stránku Seznam.cz.
A jak to máte s nakupováním v akcích vy? Dáváte přednost obchodům, do kterých chodíte pravidelně nebo jedete do vzdálenějšího obchodu, kvůli lepší slevě?