Nezařazené 0 comments

Sama žena na cestách

Cestování je úžasná věc. Tedy alespoň pro ty, kteří chtějí vidět a objevit něco nového. Možná jste již někdy slyšeli, že lidé, kteří cestují sami, jsou spokojenější a odpočinutější. Je to tím, že se nemusí o nikoho starat a mohou trávit až hodiny tím, co mají rádi.
výhled na jezero
Možná vás zaráží situace, když se doslechnete, že se nějaká žena vydala sama na cesty. Nemělo by to být pro nikoho z nás žádné překvapení. Pravdou je totiž to, že si žena dovolenou užije více, než s rodinou.
Díky tomu, že vyrazíte do světa sama, se naučíte mnoho nových věcí a také se vám o dost zlepší sebevědomí.

Určitě jste již někdy slyšeli o cestovatelkách, které se díky svým výpravám staly velmi známé. Řadí se mezi ně například Robyn Davidson, která se vydala přes australskou poušť nebo Beth Ann, která procestovala mnoho zemí západní a střední Evropy a to zcela sama.
Jestli si myslíte, že cestování je pouze o penězích, pak se velmi pletete. Cestování je také o odvaze a chuti poznat něco nového. Je pravda, že každý výlet do neznáma nemusí být zrovna procházkou růžovým sadem. Je důležité, aby sama cestovatelkabyla velmi opatrná a dbala na své bezpečí.

Pokud jste si jistá, že máte dobrou intuici, nechtěla byste se také stát cestovatelkou? Možná byste pak také byla tak známá.
Jestliže se na nějakou tu výpravu do světa sama vydáte, je důležité, abyste měla na paměti pár věcí.
foukání bublin
Patří mezi ně například to, že je důležité, abyste vždy dala vědět někomu, kam se zrovna chystáte vydat. Důležité je poslouchat svou intuici. Pokud si říkáte, že třeba z tamté cesty nemáte dobrý pocit, prostě tam nechoďte. Neoblékejte se vyzývavě, ať si vás někdo nesplete s nějakou poběhlicí a hlavně si cestování užívejte naplno.
Můžete mít přečteno třeba tisíce knih o tom, jak správně cestovat, ale stejně se všechno nejlépe naučíte sama v dané situaci.
Tak hurá na výlet!